Materialen en downloads

Wil je patiënten en naasten informeren over hoofd-halskanker en de ondersteuning van de Patiëntenvereniging HOOFD-HALS (de PVHH)? Op deze pagina kun je materialen van de PVHH bestellen voor jouw praktijk, afdeling of behandelcentrum.

Je kunt op dit moment onze algemene folder bestellen. Ook kun je hier magazines nabestellen. We breiden het aanbod de komende tijd verder uit met andere folders en informatiematerialen.

De materialen zijn bedoeld om mee te geven aan patiënten en naasten of beschikbaar te stellen in je wachtkamer, spreekkamer of afdeling.

Bestel materialen

Kies hieronder het materiaal dat je wilt bestellen en geef aan hoeveel exemplaren je nodig hebt. Na je bestelling zorgen wij dat de materialen naar je worden opgestuurd.

Beschikbaar:

  • Algemene folder van de PVHH
  • Flyer een jaar gratis lid
  • Nabestellen van onze magazines

Binnenkort beschikbaar:
Meer folders en informatiematerialen over onderwerpen die voor mensen met hoofd-halskanker en hun naasten belangrijk zijn.

Materialen bestellen professionals

Folders en materialen voor zorgprofessionals

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Naam(Vereist)
Adres(Vereist)
Ik ontvang graag PVHH-folders

Ik ontvang graag 'een jaar gratis lid' flyers

Ik ontvang graag het meest recente Hoofd-Hals Magazine
Ik meld me ook aan voor de NWHHT/PWHHT-nieuwsbrief?(Vereist)